Kategorie

Promocje

Długopis to bardzo praktyczny gadżet, a jednocześnie tani i skuteczny nośnik reklamowy dla firm, dlatego warto w niego zainwestować i poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego modelu.
Gadżety reklamowe dla branży turystycznej, dla klientów biur podróży, hoteli i ośrodków wczasowych. Duży wybór akcesoriów plażowych oraz produktów przydatnych w podróży i na wakacjach.
8 marca przypada Dzień Kobiet. Przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne gadżety reklamowe, które z pewnością zachwycą Panie swoim wyglądem i funkcjonalnością.
Październik to ostatni dzwonek na wybór gadżetów świątecznych, którymi obdarujemy naszych klientów i partnerów przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do wyboru mamy szeroką gamę produktów, które albo są typowo świąteczne, albo są uniwersalnymi gadżetami jedynie opatrzonymi motywem bożonarodzeniowym.
Cały świat ogarnia moda na zdrowy styl życia. Siłownie pękają w szwach, wiosną i latem na ścieżkach rowerowych pojawia się coraz więcej rowerzystów, coraz więcej osób biega. Dziś prawie każdy uprawia jakąś aktywność fizyczną, dlatego gadżety sportowe są najtrafniejszym prezentem jaki możemy zrobić naszym klientom.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)