Kategorie

Promocje

Bambusowe gadżety reklamowe są nie tylko bezpieczne dla naszego środowiska, ale cechują się oryginalnością, estetyką i funkcjonalnością. Z pewnością będą zaskoczeniem dla klienta, co w przypadku gadżetów reklamowych jest bardzo ważnym aspektem.
Długopis to bardzo praktyczny gadżet, a jednocześnie tani i skuteczny nośnik reklamowy dla firm, dlatego warto w niego zainwestować i poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego modelu.
Gadżety reklamowe dla branży turystycznej, dla klientów biur podróży, hoteli i ośrodków wczasowych. Duży wybór akcesoriów plażowych oraz produktów przydatnych w podróży i na wakacjach.
8 marca przypada Dzień Kobiet. Przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne gadżety reklamowe, które z pewnością zachwycą Panie swoim wyglądem i funkcjonalnością.
Październik to ostatni dzwonek na wybór gadżetów świątecznych, którymi obdarujemy naszych klientów i partnerów przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do wyboru mamy szeroką gamę produktów, które albo są typowo świąteczne, albo są uniwersalnymi gadżetami jedynie opatrzonymi motywem bożonarodzeniowym.
Showing 1 to 5 of 14 (1 Pages)