Kategorie

Promocje

Gadżety reklamowe dla branży turystycznej, dla klientów biur podróży, hoteli i ośrodków wczasowych. Duży wybór akcesoriów plażowych oraz produktów przydatnych w podróży i na wakacjach.
8 marca przypada Dzień Kobiet. Przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne gadżety reklamowe, które z pewnością zachwycą Panie swoim wyglądem i funkcjonalnością.
Październik to ostatni dzwonek na wybór gadżetów świątecznych, którymi obdarujemy naszych klientów i partnerów przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do wyboru mamy szeroką gamę produktów, które albo są typowo świąteczne, albo są uniwersalnymi gadżetami jedynie opatrzonymi motywem bożonarodzeniowym.
Cały świat ogarnia moda na zdrowy styl życia. Siłownie pękają w szwach, wiosną i latem na ścieżkach rowerowych pojawia się coraz więcej rowerzystów, coraz więcej osób biega. Dziś prawie każdy uprawia jakąś aktywność fizyczną, dlatego gadżety sportowe są najtrafniejszym prezentem jaki możemy zrobić naszym klientom.
Już za niecały miesiąc zaczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. To wielki piłkarskie święto i doskonały moment, aby zaopatrzyć swoich klientów w gadżety niezbędne każdemu kibicowi piłki nożnej. Biorąc pod uwagę, że czas futbolowego święta jest pełen pozytywnych emocji, nie tylko na stadionowych boiskach, ale także w domach przed telewizorem, w przydomowych ogródkach, w barach i restauracjach oraz na placach i skwerach ...
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)