Kategorie

Promocje

8 marca przypada Dzień Kobiet. Przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne gadżety reklamowe, które z pewnością zachwycą Panie swoim wyglądem i funkcjonalnością.
Październik to ostatni dzwonek na wybór gadżetów świątecznych, którymi obdarujemy naszych klientów i partnerów przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do wyboru mamy szeroką gamę produktów, które albo są typowo świąteczne, albo są uniwersalnymi gadżetami jedynie opatrzonymi motywem bożonarodzeniowym.
Cały świat ogarnia moda na zdrowy styl życia. Siłownie pękają w szwach, wiosną i latem na ścieżkach rowerowych pojawia się coraz więcej rowerzystów, coraz więcej osób biega. Dziś prawie każdy uprawia jakąś aktywność fizyczną, dlatego gadżety sportowe są najtrafniejszym prezentem jaki możemy zrobić naszym klientom.
Już za niecały miesiąc zaczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. To wielki piłkarskie święto i doskonały moment, aby zaopatrzyć swoich klientów w gadżety niezbędne każdemu kibicowi piłki nożnej. Biorąc pod uwagę, że czas futbolowego święta jest pełen pozytywnych emocji, nie tylko na stadionowych boiskach, ale także w domach przed telewizorem, w przydomowych ogródkach, w barach i restauracjach oraz na placach i skwerach ...
Wiosna to czas wzmożonej aktywności fizycznej. Po zimowym letargu zachęceni ciepłem, zielenią i promieniami słońca chętniej spędzamy czas poza domem i mobilizujemy się do aktywności fizycznej. Wiosna to zatem doskonały czas na promocję Waszej działalności poprzez obdarowanie klientów praktycznymi gadżetami niezbędnymi podczas uprawiania sportu, piknikowania i wykonywania innych outdoorowych czynność na łonie natury. Firmowe upominki z nadrukiem,
Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)