Pamięci USB

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Kolor podstawowy
  Materiał podstawowy
  Rodzaj opakowania
  Pamięci USB

  Jednym z najbardziej praktycznych w zastosowaniu prezentów firmowych są gadżety USB. Tego typu nośniki są teraz jedną z najpopularniejszych metod przechowywania i przekazywania danych. Gadżety reklamowe, takie jak np. pendrive to kompaktowe urządzenie, które zmieści się zarówno w torebce, jak i plecaku, teczce, a nawet portfelu. Dostępne w naszy...

  Jednym z najbardziej praktycznych w zastosowaniu prezentów firmowych są gadżety USB. Tego typu nośniki są teraz jedną z najpopularniejszych metod przechowywania i przekazywania danych. Gadżety reklamowe, takie jak np. pendrive to kompaktowe urządzenie, które zmieści się zarówno w torebce, jak i plecaku, teczce, a nawet portfelu. Dostępne w naszym asortymencie gadżety USB można zakupić w standardowym, małym formacie, bądź w nietypowym kształcie dłoni (wykonane z PVC, dostępne w różnych kolorach) czy formie karty kredytowej. Można je postawić w biurze lub mieć zawsze przy sobie.

  Wszystkie prezentowane w naszym sklepie pendrive'y to gadżety reklamowe wykonane z wysokojakościowych materiałów, które wpływają na ich odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Ponadto, nośniki są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Proponowane przez nas pamięci USB można także wyróżnić pod względem pojemności (od 2GB do 32GB), jak i prędkości zapisu (4-5 mb/s) i odczytu (od 8 do 10 mb/s). Wykonane na nich nadruki na pewno będą świetnym krokiem w promocji nazwy czy logotypu firmy, a dostępność wzorów i kolorów sprawi, że taki gadżet będzie oryginalnym dodatkiem w wyposażeniu wnętrz biura. Atrakcyjne ceny i oryginalność produktów to cechy, które wyróżniają nasz sklep internetowy. Klienci chętnie korzystają z naszych usług, gdyż oprócz dobrych produktów, zapewniamy także profesjonalną obsługę i doradztwo na etapie wyboru produktów firmowych. Jesteśmy pewni, że nasze nośniki USB sprawdzą się dobrze w biurze, w terenie i w innych miejscach, w których będą potrzebne. Zainteresowanych współpracą z naszym przedsiębiorstwem zapraszamy do dokładnego zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszego sklepu internetowego.

  Więcej

   Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji