O nas

Profesjonalne Gadżety - to sklep internetowy, część firmy ITMORE Sp. z o.o. odpowiedzialny za branże artykułów reklamowych i promocyjnych.

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów artykułów reklamowych cenionej marki RoyalDesign.

Dynamiczny rozwój naszej firmy i zdobycie znaczącej pozycji na polskim rynku reklamy i promocji stały się możliwe dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas liczni klienci. Docenili profesjonalizm, bezkompromisowe dążenie do podwyższania standardu obsługi oraz dbałość i troskę o jakość oferowanych artykułów reklamowych.

Tworząc ofertę artykułów reklamowych i promocyjnych uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i staramy się zagwarantować najkrótsze możliwe terminy realizacji zamówień na produkty, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania, oddania i profesjonalizmu naszych pracowników, którzy z tą samą pasją, która pozwoliła nam stać się czołowym dostawcą na polskim rynku, współtworzą nowoczesne oblicze naszej firmy.

Nasze zobowiązania

  • Najwyższa troska o dobro klienta i jego potrzeby
  • Bezkompromisowe dążenie do bycia najlepszym w tym co robimy dla naszych klientów
  • Dostarczanie naszym klientom rozwiązań, pomysłów oraz oferowanie standardu obsługi pozwalających na uzyskanie przewagi nad konkurencją
  • Przestrzeganie najwyższych standardów etyki zawodowej
  • Społeczna odpowiedzialność za naszych pracowników oraz troska o ich spełnienie zawodowe i stworzenie jak najlepszych warunków pracy
  • Konsekwentne i kreatywne poszerzanie zakresu oferowanych rozwiązań i usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.